برخی از خدمات ما

نصب پنجره دو جداره UPVC بدون تخریب

نصب پنجره دوجداره بدون تخریب UPVC یو پی وی سی و آلومینیومی با شیشه های دو جداره یا سه جداره در ساختمان ها بسیار فراگیر شده و بدیهی است مزایای فراوان و زیبایی آن دلیل این گسترش بوده است.

با نصب پنجره دوجداره در حقیقت شما به دنبال دوام و استحکام بیشتر همراه با زیبایی نما هستید، بد نیست برای داشتن کیفیت مطلوب، نصب پنجره را به افراد متخصص و حرفه ای بسپارید.

نکات مهم برای نصب پنجره دوجداره UPVC بدون تخریب

یکی از نکات مهم برای نصب پنجره دوجداره UPVC پاکسازی محل نصب است و پس از آن قرار دادن چهارچوب پنجره و تراز کردن آن و تقسیم بادخور می باشد.

ایجاد سوراخ های مناسب در محل نصب پنجره یکی از مواردی است که باید توجه و دقت بیشتری به آن داشت تا کیفیت و تمیزی کار تضمین شود و سپس یراق آلات بررسی شوند.

نصب پنجره دوجداره در تهران

اگر برای بازسازی خانه به نصب پنجره دوجداره در تهران نیاز دارید، می توانید با یک تماس با دفتر پنجره آفتاب در کوتاه ترین زمان ممکن سفارش خود را ثبت کنید.

کارشناسان ما بلافاصله بعد از تماس شما برای نصب در تمام مناطق تهران اقدام کرده و خدمات خوب توسط نصاب های حرفه ای برای شما انجام می شود.

قیمت نصب پنجره دوجداره در تهران

قیمت پنجره دوجداره در تهران متفاوت است، نوع و جنس پروفیل مورد نظر خود را انتخاب و اعلام کنید؛  قیمت نوع بازسازی با انواع پنجره دوجداره ساخته شده متفاوت است .

شیشه لمینت و امنیتی

شیشه لمینت و امنیتی رنگی به دلیل داشتن تلق PVB، در مقابل ضربه مقاومت بیشتری نسبت به  شیشه معمولی دارد، شیشه معمولی در اثر ضربه شکسته شده و به قطعات ریز و برنده تبدیل می شود.

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVC

تعویض پنجره قدیمی با پنجره دوجداره UPVC روش آسان، سریع و به صرفه برای بازسازی خانه محسوب می شود و مزایای فراوانی دارد.

این روش در بسیاری از موارد به آهنکشی نیازی ندارد و همان شاسی قدیمی قابل استفاده برای پنجره UPVC جدید است.